Z dniem 1 stycznia 2020r. D&D sp. z o.o. wycofuje się z produkcji fotoalbumów oferowanych na stronie fotobook.pl
Po tej dacie zamawianie albumów nie będzie możliwe.
Zapraszamy do skorzystania z naszej pozostałej oferty na stronie www.PrintNet.pl

FotoAlbum

fotoalbum

FotoAlbum to zdecydowanie więcej niż zwykły album ze zdjęciami. To oryginalny i jednocześnie bardzo efektowny sposób na zachowanie wspomnień na całe lata. Nasz program fotobook.pl szybko i w bardzo prosty sposób pomoże Ci stać się autorem swojej własnej fotoksiążki ze zdjęciami.

Oddajemy do Twojej dyspozycji FotoAlbumy w trzech oprawach. Oprawa twarda, oprawa miękka i oprawa spiralowana. Będąc autorem swojego dzieła, sam decydujesz o doborze układów, tła, masek, ramek, elementów dekoracyjnych (clipart). Do każdego zdjęcia, strony możesz wstawić własny tekst, opis. W zależności od Twoich potrzeb wybierasz format, oprawę i liczbę stron. Pozostawiamy też Twojej decyzji sposób wykonania albumu: automatyczny, dzięki któremu już w kilka minut Twój album jest gotowy oraz ręczny, do samodzielnej edycji, dla bardziej wymagających.

FotoAlbum to idealne rozwiązanie na różne okazje: fotoalbum ślubny, urodzinowy, pamiątka z wakacji, fotoksiążka z pierwszych miesięcy życia dziecka oraz wszystkich ważniejszych chwil w jego życiu. Świetnie sprawdza się także jako portfolio, czy katalog firmowy.

Na rynku jest wiele podobnych ofert. Nasze FotoAlbumy są wypadkową super programu, wysokiej jakości wykonania i konkurencyjnej ceny.

Druk FotoAlbumów jest wykonywany na najnowocześniejszej maszynie cyfrowej Xerox 1000. Maszyna ta zapewnia najwyższą jakość wydruków cyfrowych, jednak nie możemy zapominać, iż wydruki te mogą różnić się od tradycyjnych odbitek fotograficznych. Czas realizacji: 7 dni roboczych.


Fotoksiążka - Twarda oprawa, grube strony Fotoksiążka - Twarda oprawa Fotoksiążka - Miekka oprawa klejona książkowa Fotoksiążka spiralowana